Наша гордість

17-27 вересня 2017 р. успішно виступили вихованці народного ФЕК «Вербиченька» на XVI Міжнародному фестивалі танцю і пісні "Le spiagged'Italia" (м. Річчоне, Італія).

14-24 серпня 2017 року на базі Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що знаходиться у Нововодолазькому районі, пройшов заключний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - 2017. Гордимося тим, що серед 25 команд, які з'їхалися з різних куточків України, втретє найсильнішим став рій "Безстрашні мурахи", до складу якого ввійшли вихованці гуртків Нововодолазького БДЮТ під керівництвом Тиндика С. Орди М., Курила Р., Руденка О. Вітаємо з перемогою!

У липні 2017 року у м. Світловодськ Кіровоградської області вихованці гуртків велосипедний туризм (кер. Орда М.) і пішохідний туризм (кер. Тиндик С.), що входили до складу команди Харківщини, посіли 3 місце на Чемпіонаті України з велосипедного туризму серед юнаків. В особистому заліку стали чемпіонами України і виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України Орда Станіслав і Лиганенко Карина. Щиро вітаємо наших вихованців та їх наставників з перемогою!

24 квітня 2017 року у Києві вихованка народного ФЕК "Вербиченька" Товстик Анна зайняла ІІ місце у 3-му етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція етнологія). Зичимо Анні подальших успіхів у дослідницькій роботі!

Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». У номінації «Керівник гуртка – 2016» за художньо – естетичним напрямом позашкільної освіти ІІІ місце посіла Мишак Світлана Миколаївна, керівник зразкового об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ.

Вона відзначена грамотою Департаменту науки і освіти Харківської ОДА. Вітаємо колегу і зичимо нових здобутків!

За вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти, плідну педагогічну діяльність, організацію навчально – виховної та науково – дослідної роботи нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» у 2015 році відзначена Коваль Тетяна Павлівна, керівник народного ФЕК «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ. Радіємо за нашу колегу і бажаємо подальших успіхів!

На підставі рішення журі переможцем у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2013» (краєзнавство) стала керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму, керівник народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Коваль Тетяна Павлівна.

Щиро вітаємо нашу колегу з перемогою!

/Files/images/verbichenka/DSC00747.JPG


Народний фольклорно-етнографічний колектив "Вербиченька" (керівники: Коваль О.В. – «Заслужений працівник культури України», «Відмінник освіти України», знак "Софія Русова", «Почесний громадянин Нововодолажчини», лауреат творчої премії ім. П.Іванова в галузі етнології і фольклористики; Коваль Т.П. - володар стипендії Харківської облдержадміністрації в галузі культури і мистецтва ім. Г. Хоткевича)

/Files/images/verbichenka/555.jpg

/Files/images/verbichenka/456.jpg

Створений у 1992 році, у 2004 - присвоєно звання "Зразковий", у 2009 - звання "Народний" , у 2014 - успішно підтверджено звання "Народний".

Мета: дослідження, вивчення і впровадження у сьогодення етнокультурних традицій українського народу

Кредо колективу: "Щоб була пишною крона, бережімо коріння"


Зразкове об'єднання юних художників "Колорит" (керівник Мишак С.М.)

/Files/images/kolorit/7657.jpg

Колектив створений у 2000 році, у 2008 році присвоєно звання "Зразковий",у 2013 - підтверджено звання "Зразковий".

Мета: формування художньо-творчої активності та естетичного досвіду на основі вивчення і відтворення народного й сучасного мистецтва та декоративно-прикладної творчості

/Files/images/kolorit/7779.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

 • Samora

  2013-09-08 20:51:52

  Filnlay! This is just what I was looking for. http://zvfiexkyyjx.com [url=http://tvcqhjwh.com]tvcqhjwh[/url] [link=http://iuslbb.com]iuslbb[/link]...

 • Erica

  2013-09-08 12:51:18

  At last, soeomne who comes to the heart of it all...

 • Bouchta

  2013-09-07 17:27:18

  That insight solves the prbelom. Thanks!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.