Наша гордість

22-26 серпня 2018 р.вихованці народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» взяли участьу VIII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого фольклору «Котилася торба…» (м. Дубно, Рівненська область). За перемогу в номінації «Збереження автентичних традицій Слобожанщини» колектив нагороджений дипломом Рівненської обласної державної адміністрації.

Із 14 по 25 червня 2018 року відбувся IV Міжнародний конкурс художників «ГРАНД - АРТ ФЕСТИВАЛЬ» (Пезаро, Італія). Учасниками конкурсу стали вихованці зразкового об’єднання юних художників «Колорит» разом зі своїм керівником Мишак С.М. У номінації «Образотворче мистецтво» за напрямом «декоративно-ужиткове мистецтво» переможцями стали Крічфаловший Олександр та Кравцова Аліна, які посіли І місце, Буряківська Ірина – ІІ місце.

Вітаємо Товстик Анну, вихованку народного ФЕК «Вербиченька» (кер. Коваль О.В.) Нововодолазького БДЮТ, яка 21-22 квітня 2018 року у Києві посіла 3 м. у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук (МАН) України, яка представила на секції «Етнологія» свою роботу «Чоботарство на Слобожанщині у ІІ половині ХІХ-ХХ ст.».

«Усе моє, все зветься Україна»!1 квітня під такою назвою відбувся традиційний щорічний творчий звіт народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості. З цієї нагоди у районному будинку культури зібралися друзі «Вербиченьки», педагоги, батьки вихованців, жителі селища – шанувальники народної творчості, численна кількість випускників різних років.

28 лютого 2018 року у Нововодолазькому будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької селищної ради відбулася виставка-звіт, на якій члени оглядової комісії Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації з присвоєння та підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив» за образотворчим напрямом підкреслила високий рівень підготовки вихованців об’єднання, володіння живописом, технікою малюнка, основами композиції, придбання навичок використання виразних засобів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва для створення різноманітних художніх образів, виховання любові до національної культури.

Також комісією буде порушено клопотання перед Міністерством освіти і науки України про розгляд питання щодо підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив» об’єднанню юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ за вагомий внесок у справу збереження традицій Слобожанщини, значні творчі досягнення вихованців на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

11 лютого 2018 року у м. Харкові відбувся VI Міжнародний відкритий фестиваль-конкурс з хореографії «THE SPIRIT ART», у якому брали участь вихованці ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ (кер. Скидан С.І.).

У номінації «Народна стилізація», танок «Запали вогонь» відзначений грамотою ІІ ступеня, а композиція «Ніжно» у номінації «Контемпорарі» посіла І місце. Щирі вітання переможцям і їх наставнику!

17-27 вересня 2017 р. успішно виступили вихованці народного ФЕК «Вербиченька» на XVI Міжнародному фестивалі танцю і пісні "Le spiagged'Italia" (м. Річчоне, Італія).

14-24 серпня 2017 року на базі Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що знаходиться у Нововодолазькому районі, пройшов заключний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - 2017. Гордимося тим, що серед 25 команд, які з'їхалися з різних куточків України, втретє найсильнішим став рій "Безстрашні мурахи", до складу якого ввійшли вихованці гуртків Нововодолазького БДЮТ під керівництвом Тиндика С. Орди М., Курила Р., Руденка О. Вітаємо з перемогою!

У липні 2017 року у м. Світловодськ Кіровоградської області вихованці гуртків велосипедний туризм (кер. Орда М.) і пішохідний туризм (кер. Тиндик С.), що входили до складу команди Харківщини, посіли 3 місце на Чемпіонаті України з велосипедного туризму серед юнаків. В особистому заліку стали чемпіонами України і виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України Орда Станіслав і Лиганенко Карина. Щиро вітаємо наших вихованців та їх наставників з перемогою!

24 квітня 2017 року у Києві вихованка народного ФЕК "Вербиченька" Товстик Анна зайняла ІІ місце у 3-му етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція етнологія). Зичимо Анні подальших успіхів у дослідницькій роботі!

Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». У номінації «Керівник гуртка – 2016» за художньо – естетичним напрямом позашкільної освіти ІІІ місце посіла Мишак Світлана Миколаївна, керівник зразкового об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ.

Вона відзначена грамотою Департаменту науки і освіти Харківської ОДА. Вітаємо колегу і зичимо нових здобутків!

За вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти, плідну педагогічну діяльність, організацію навчально – виховної та науково – дослідної роботи нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» у 2015 році відзначена Коваль Тетяна Павлівна, керівник народного ФЕК «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ. Радіємо за нашу колегу і бажаємо подальших успіхів!

На підставі рішення журі переможцем у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2013» (краєзнавство) стала керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму, керівник народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Коваль Тетяна Павлівна.

Щиро вітаємо нашу колегу з перемогою!

/Files/images/verbichenka/DSC00747.JPG


Народний фольклорно-етнографічний колектив "Вербиченька" (керівники: Коваль О.В. – «Заслужений працівник культури України», «Відмінник освіти України», знак "Софія Русова", «Почесний громадянин Нововодолажчини», лауреат творчої премії ім. П.Іванова в галузі етнології і фольклористики; Коваль Т.П. - володар стипендії Харківської облдержадміністрації в галузі культури і мистецтва ім. Г. Хоткевича)

/Files/images/verbichenka/555.jpg

/Files/images/verbichenka/456.jpg

Створений у 1992 році, у 2004 - присвоєно звання "Зразковий", у 2009 - звання "Народний" , у 2014 - успішно підтверджено звання "Народний".

Мета: дослідження, вивчення і впровадження у сьогодення етнокультурних традицій українського народу

Кредо колективу: "Щоб була пишною крона, бережімо коріння"


Зразкове об'єднання юних художників "Колорит" (керівник Мишак С.М.)

/Files/images/kolorit/7657.jpg

Колектив створений у 2000 році, у 2008 році присвоєно звання "Зразковий",у 2013 - підтверджено звання "Зразковий".

Мета: формування художньо-творчої активності та естетичного досвіду на основі вивчення і відтворення народного й сучасного мистецтва та декоративно-прикладної творчості

/Files/images/kolorit/7779.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 204

Коментарi

 • Samora

  2013-09-08 20:51:52

  Filnlay! This is just what I was looking for. http://zvfiexkyyjx.com [url=http://tvcqhjwh.com]tvcqhjwh[/url] [link=http://iuslbb.com]iuslbb[/link]...

 • Erica

  2013-09-08 12:51:18

  At last, soeomne who comes to the heart of it all...

 • Bouchta

  2013-09-07 17:27:18

  That insight solves the prbelom. Thanks!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.